no-img
فایل پیک

آیا آنوناکی ها خالق انسانند، یا سومریها خیال پرداز بوده اند؟ - فایل پیک


فایل پیک
اطلاعیه

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

PDF
آیا آنوناکی ها خالق انسانند، یا سومریها خیال پرداز بوده اند؟
امتیاز 4.82 ( 11 رای )
pdf
بازدید: 5008
16 آوریل 2019
14 مگابایت
۱۰,۰۰۰ تومان
56 فروش
۱۰,۰۰۰ تومان – خرید

آیا آنوناکی ها خالق انسانند، یا سومریها خیال پرداز بوده اند؟


چندی پیش در برسیهایی در مورد متون و الواح بجا مانده از سومریان دریافتیم که آنها به خدایانی فرازمینی اعتقاد داشتند. و همچو تمدن های باستانی پیشرفته آمریکا ریشه خلق انسان را به فرازمینی ها نسبت داده اند.

زکریا سیتچین مترجم کتیبه های سومری اینگونه روایت می کند:

در الواح کشف شده سومری داستان هایی در مورد سفر فضانوردانی باستانی از سیاره ای به نام نیبیرو به زمین روایت شده. در این افسانه ها گفته شده مردمان سیاره نیبیرو حدود ۴۵۰ هزار سال قبل برای استخراج طلا به زمین آمدند.

سیاره نیبیرو به دلیل اینکه در معرض طوفان های خورشیدی قرار گرفته بود اتمسفرش صدمه دیده بود. آنها از طلا برای ترمیم جو سیاره خود استفاده می کردند. جالب آنکه امروزه دانشمندان می گویند با نانو ذرات طلا میتوان جو را باز سازی کرد!

پس از آنکه نخبگان نیبیرو به زمین آمدند. برای استخراج طلا از معادن به نیروی کار احتیاج داشتند. بنابراین گونه ای از انسان های نخستین را که نئاندرتال نام داشتند. با انجام آزمایش های ژنتیکی بر رویشان به انسان های هوشمند تبدیل کردند. البته نه به هوشمندی امروز در حدی که بتوانند فرمان های آنان را اجرا کنند.

Enki که فرمانده آنها بود. در باورهای سومریان باستان به عنوان خدای “علم” شناخته می شود، قسمت هایی از آرایش ژنتیکی نیبیرویی ها را بر روی موجودات زمینی اعمال کرد و از آنان گونه هایی هوشمند و پیشرفته را ساخت. پس از این اتفاق مردمان سومری اهالی نیبیرو را آنوناکی نامیدند، یعنی فرزندان آنو!

مسافرین نیبیرو، ۸ شهر بزرگ را بر روی سیاره زمین ایجاد کردند. و مشغول استخراج طلا از زمین شدند.

پس از گذشت سالها به تدریج بین آنوناکی ها و انسانها راوبطی جنسی صورت گرفت و انسان تا حد زیادی از ژن های آنوناکی را به ارث برد. نسلهای بعدی هوشمند و هوشمندتر شدند. و بلاخره انسان آنقدر هوشمند شد. که دیگر از کار کردن در معدن های آنوناکی ها امتناع کردند.

در این زمان بود که آنوناکی ها به فکر از بین بردن نسل بشر افتادند. و آن شهر های بزرگ را همراه انسانهای هوشمند از بین بردند. همانگونه که در مرز هندوستان و پاکستان نیز شواهدی از انفجارهای هسته ای در زمان باستان نشانه ای زیادی یافت شده. آنوناکی ها از روشهای هسته ای و ایجاد سونامی برای از بین بردن شهر های لب دریا استفاد ه کردند. گفته شده شهرهایی مثل آتلانتیس هم قربانی چنین حوادثی شده اند!

طبق الواح سومری «نام نامه شاهان سومری» خدایان زیادی بر زمین حکومت کردند که عمری طولانی و افسانه ای داشتند. بطوری که عمر برخی از آنان بیش از ۳۰ هزار سال ذکر شده!

زکریا سیتچین دوره هایی که آنوناکی ها بر زمین حکومت کردند، را اینگونه زمانبندی می کند:

۴۵۰ هزار سال پیش از میلاد مسیح

پس از جنگ هایی طولانی مدت، اتمسفر سیاره ی نیبیرو شروع به تخریب کرده و آن را به محیطی خصمانه برای زندگی تبدیل کرد. آنوناکی ها برای ترمیم آن به طلا احتیاج داشتند. بنابر گفته های محققین، ما انسان ها نیز می توانیم با استفاده از نانو ذرات طلا، لایه ی ازن را ترمیم کنیم.

۴۴۵ هزار سال پیش از میلاد مسیح

بیگانگان فرازمینی به زمین آمده و پایگاه خود را در اِریدو (محلی باستانی در جنوب میان رودان) مستقر ساختند تا در ادامه از خلیج فارس طلا استخراج کنند. این گروه به دست Enki، پسر Anu رهبری میشد.

۴۱۶ هزار سال پیش از میلاد مسیح

استخراج طلا با مشکل مواجه شد که در پی این اتفاق Anu همراه با پسر دیگرش با نام Enlil به زمین آمدند. آنو تصمیم گرفت که فرآیند استخراج طلا در آفریقا و در طی ماموریتی تحت عنوان Terran ادامه پیدا کند.

۴۰۰ هزار سال پیش از میلاد مسیح

در بین النهرین جنوبی تعداد ۷ کشور توسعه یافته بودند. از جمله مهم ترین آن ها می توان به Sipar, Nippur و Shuruppak اشاره کرد. پس از آنکه فرآیند استخراج طلا به پایان رسید، با استفاده از سفینه هایی مخصوص آنان را به سیاره مادر ارسال کردند.

پس از رانده شدن پادشاهی از بهشت به کره زمین، اولین پادشاه سومری در شهر اریدو، Alulim نام داشت. او در حدود ۲۸ هزار و ۸۰۰ سال حکومت کرد! Alaljar به عنوان پادشاه بعدی، ۳۶ هزار سال حاکمیت را بر عهده داشت و دو پادشاه بعدی در مجموع ۶۴ هزار و ۸۰۰ سال در زمین به حکومت پرداختند…

بر اساس نوشته های ترجمه شده از سوی زکریا سیتچین، شهرهای ساخته شده توسط بیگانگان، در جریان طوفان بزرگ (داستان حضرت نوح) در حدود ۳۰ هزار سال قبل، به کلی از بین رفتند.

براستی چرا سومریان چنین داستان هایی را باید بر روی کتیبه ها بنویسند. آیا خط میخی ابداع سومریان بود و یا …

اگر از مطلب خوشتان آمده کتاب کامل و فارسی این مطلب در 200 صفحه تهیه شده است با قیمتی ناچیز تهیه کنیدموضوعات :
کتاب

درباره نویسنده

فرشته ظریف

فرشته ظریف هستم متولد 1377 به از فیلم های تخیلی خوشم میاد و دلم می خواد در زمان پیشرفت بشر باز هم باشم همیشه می تونید به من ایمیل بزنید

فرشته ظریف 183 نوشته در فایل پیک دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


20 پاسخ به “آیا آنوناکی ها خالق انسانند، یا سومریها خیال پرداز بوده اند؟”

 1. محمد گفت:

  سلام
  کتاب بازگشت آنوناکی بسیار عالی است و من خواندم. ممنون از مطلب تون

 2. Arian Osmani Arian Osmani گفت:

  خرید درست شد ممنون

 3. Aro گفت:

  این کتاب حکمرانی آنوناکی نیست.اسمش گمشدەی انکی است و رایگان موجودە در خیلی جاها. حکمرانی آنوناکی نوشتە بیگدل هست

 4. وحید گفت:

  من خرید کردم این فایل رو، پسورد نداد بهم

 5. حمید گفت:

  سلام من کتاب آیا انوناکی خالق…..رو خریداری کردم اما فایل دانلود نشد چکار باید بکنم؟؟؟

 6. Maziyar pezhavand گفت:

  Slm mn im ketabe bazgashte anonaki ro kharidam vali ramz dare nemitu filesho baz komm

 7. سلام من مبلغ رو واریز کردم ولی فایل برای دانلود باز نشد چه کار باید انجام

 8. خب اگه انوناکی ها بسیارباهوش وپیشرفته بودن.ومسلط برهمه علوم.همان زمان میتونستن کاغذرو اختراع کنن.ومردم بدبخت سومریان بجای نوشتن داستانهابشان بروی سنگ روکاغذمینوشتن دیگه..چقد شما خنگین مردم دست ازخرافات بردارید

  • کاغذ در اثر فرسایش و نبود دانش بشری از بین می رفت و اگر کتاب را به دقت مطالعه کرده باشید در زمان نوح همه چیز از بین رفت و همین سنگ ها به جا مانده است . اینها مربوط به نگرش و دیدگاه ها دارد و هر کسی به این داستان از یک سو نگاه می کند بعضی ژفای نگاهشان عمیق است و برخی هم مانند شما سطحی نگر هستند.

 9. محمدسبحانی گفت:

  سلام به همگی برای من لینک دانلود نیومده میشه راهنمایی کنین چگونه دانلود کنم

 10. گلاره م گلاره م گفت:

  سلام , من کتاب رو خریدم , اما متاسفانه فایل دانلودی پسورد میخواد و شما پسورد رو ارسال نکردید

 11. صفورا تعالی گفت:

  سلام فایل من زمان استخراج ایراد میگیره میگه با رمز محافظت شده رمز هم واسم اومده چطور میتونم استخراجش کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.