no-img
فایل پیک

افزونه پشتیبان گیری از وردپرس BackupBuddy نسخه 8.3.6.0 - فایل پیک


فایل پیک
اطلاعیه

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

ZIP
افزونه پشتیبان گیری از وردپرس BackupBuddy نسخه 8.3.6.0
امتیاز 5.00 ( 2 رای )
zip
بازدید: 633
24 فوریه 2019
5 مگابایت

افزونه پشتیبان گیری از وردپرس BackupBuddy نسخه 8.3.6.0


BackupBuddy نام افزونه قدرتمند برای وردپرس می باشد که توسط آن می توانید از سایت وردپرسی خود بصورت کامل یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. ایجاد یک نسخه پشتیبان کامل از سایت شما باعث می شود اگر وبسایت شما  به هر دلیل دچار مشکل شد و اطلاعات وبسایت کاملا از بین رفت بتوانید توسط این نسخه پشتیبان و این افزونه وبسایت خود را به حالت اولیه برگردانید . از آنجا که مدیریت محتوا وردپرس فاقد سیستمی برای گرفتن نسخه پشتیبان از وبسایت شما می‌باشد ، این افزونه این وظیفه را بر عهده خواهد گرفت و از دست رفتن اطلاعات شما جلوگیری خواهد کرد.

از آنجا که مسائلی مانند هک ، کدهای مخرب ، خطاهای سیستم ، پاک شدن فایل های پیش خواهد آمد ، بهتر است از این افزونه استفاده کنید تا مشکلی برای اطلاعات شما رخ ندهد و باعث نشود تا اطلاعات خود را از دست بدهید. یکی از امکانات خوب افزونه BackupBuddy قابلیت زمانبندی برای گرفتن نسخه پشتیبان از سایت شما می باشد و دیگر لازم نیست که بصورت دستی نسخه پشتیبان تهیه کنید.

همچنین توسط افزونه BackupBuddy می توانید اطلاعات وبسایت خود را در سرور دیگر ریستور کرده و بدین ترتیب وبسایت خود را به سرور دیگری منتقل کنید . این امکان به شما این اجازه را خواهد داد تا نسخه پشتیبان وبسایت خود را بر روی وبسایت های مانند: BackupBuddy Stash، Amazon S3، Google Drive، Dropbox ذخیره کرده و این اطمینان خاطر را داشته باشید که نسخه پشتیبان شما کاملا محافظت خواهد شد. در ادامه می‌توانید ویژگی های دیگر این افزونه را مطالعه کنید.

قابلیت های افزونه پشتیبان گیری از وردپرس BackupBuddy نسخه 8.3.6.0

  • پشتیبان گیری خودکار
  • دارای تنظیمات پیشرفته در جهت گرفتن نسخه پشتیبان
  • دریافت نسخه پشتیبان وبسایت به صورت فایل ZIP
  • دارای اعلان و ارسال گزارش به صورت ایمیل
  • دارای افزودن نسخه پشتیبان در جهت برگرداندن وبسایت به نسخه پشتیبان قبلی
  • ذخیره نسخه پشتیبان در خارج از سایت
  • دارای زمانبندی حرفه ای
  • نصب ساده
  • و امکانات دیگر…


موضوعات :
افزونه وردپرس

درباره نویسنده

فرشته ظریف

فرشته ظریف هستم متولد 1377 به از فیلم های تخیلی خوشم میاد و دلم می خواد در زمان پیشرفت بشر باز هم باشم همیشه می تونید به من ایمیل بزنید

فرشته ظریف 183 نوشته در فایل پیک دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.