no-img
فایل پیک

دانلود edd wallet 1.1.4 - فایل پیک


فایل پیک
اطلاعیه

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

دانلود edd wallet 1.1.4
zip
بازدید: 253
26 نوامبر 2018

دانلود edd wallet 1.1.4


افزونه کیف پول برای EDD به شما کمک می‌کند که به راحتی بتوانید در فروشگاه فایل ساخته شده با افزونه Easy Digital Downloads یک کیف پول حرفه ای برای کاربران خود ایجاد کرده که به راحتی بتوانند آن را شارژ کنند و پرداخت های خود را با آن انجام دهند.

معرفی افزونه کیف پول برای EDD

افزونه کیف پول برای EDD افزونه EDD Wallet نام دارد. این افزونه به شما در ساخت یک کیف پول بسیار حرفه‌ای برای مشتریان خود در فروشگاه فایل EDD کمک خواهد کرد. با استفاده از افزونه کیف پول و موجودی حساب edd، یک بخش جدید با نام کیف پول به افزونه edd اضافه می شود و از این پس کاربران شما میتوانند یک کیف پول یا موجودی حساب در پنل کاربری خود داشته باشند و موجودی حساب خود را شارژ کنند و با استفاده از این موجودی، به خرید از سایت بپردازند.

ویژگی های افزونه EDD Wallet

  • دادن تخفیف به مشتری در ازای شارژ حساب
  • خرید کاربران از سایت با مبالغ شارژ شده
  • افزایش یا کاهش مبلغ به کیف پول کاربران توسط مدیریت
  • هماهنگ با افزونه AffiliateWP
  • افزونه ای کاملا فارسی
  • هماهنگ با همه درگاه های پرداخت مستقیم و واسط ایرانی

مزیت افزونه کیف پول ایزی دیجیتال دانلود

از مزایای استفاده از این افزونه، قابلیت تخفیف دادن به مشتری در ازای شارژ حساب است. به عنوان مثال می‌توانید مشخص کنید که اگر کاربر شما، مبلغ 40000 تومان اکانت خود را شارژ کند، مبلغ 5000 تومان به صورت هدیه یا تخفیف هم به حساب او اضافه می‌شود و عملا با پرداخت 45000 تومان، میتواند 45000 تومان از سایت خرید کند. با این کار علاوه بر اینکه به مشتری تخفیف می‌دهید و او را خوشحال می کنید، باعث می‌شوید تا مشتری مجبور شود خریدهای بعدی را نیز از سایت شما انجام دهد! به این دلیل که همیشه مبلغی از موجودی حساب در پنل کاربری او باقی می‌ماند و مشتری برای استفاده از این موجودی، قطعا خریدهای بعدی را از سایت شما انجام خواهد داد.

فعال‌سازی افزونه کیف پول برای EDD

  • پس از نصب و فعال سازی افزونه، در قسمت تنظیمات EDD، در قسمت درگاه های پرداخت، گزینه جدیدی برای تنظیمات کیف پول انجام می شود.
  • شما به سادگی می‌توانید از طریق تنظیمات افزونه EDD Wallet درگاه پرداخت و همچنین مبالغ مربوط به شارژ کردن کیف پول را تعیین کنید.

همچنین از طریق صفحه مخصوص شارژ کردن کیف پول که همراه با فعال کردن افزونه ایجاد می‌شود، کاربر به راحتی می‌تواند به حساب خود در سایت پول واریز کند و هزینه خرید های خود را با آن مبلغ پرداخت کند.

همچنین اگر برگه کیف پول یعنی همان برگه ای که کاربران حساب خود را مدیریت می‌کنند برای شما ایجاد نشد، یک برگه جدید ایجاد کنید و شورت کد زیر را در آن قرار دهید:

[ edd_deposit]

با استفاده از شورت کد زیر نیز می‌توانید مبلغ موجود در کیف پول را در پنل کاربران را نمایش دهید.

[ edd_wallet_value]موضوعات :

درباره نویسنده

فرشته ظریف

فرشته ظریف هستم متولد 1377 به از فیلم های تخیلی خوشم میاد و دلم می خواد در زمان پیشرفت بشر باز هم باشم همیشه می تونید به من ایمیل بزنید

فرشته ظریف 125 نوشته در فایل پیک دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.