no-img
فایل پیک

افزونه External Media Upload ذخیره خودکار تصاویر در وردپرس - فایل پیک


فایل پیک
اطلاعیه

گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .

ادامه مطلب

افزونه External Media Upload ذخیره خودکار تصاویر در وردپرس
امتیاز 5.00 ( 4 رای )
zip
بازدید: 584
14 آوریل 2019

افزونه External Media Upload ذخیره خودکار تصاویر در وردپرس


امروز یکی از بهترین افزونه وردپرس برای ذخیره خودکار تصاویر بدون آپلود در بخش رسانه وردپرس به شما معرفی خواهیم کرد. شاید شما جز آن دسته از افرادی باشید که از سایت های دیگر تصاویر خود را کپی می کنید . افزونه ای که امروز بهتون معرفی می کنیم رسانه ها / فایل ها را از لینک های URL خارجی به سرور شما می برد و آنها را به کتابخانه رسانه ای وردپرس اضافه خواهد کرد . در این حالت شما احتیاج به زمان زیادی برای ذخیره فایل خارجی در رایانه و بارگیری مجدد آنها نخواهید داشت .

افزونه External Media Upload امروز حتی قابلیت ضبط پسوند فایل های محبوب را به عنوان تصویر ، صوتی ، فیلم ، پی دی اف ، اسناد اداری ، فایل زیپ ، اجرایی ، فایل های CSV را دارد و شما می توانید قابلیت های دیگری به آن اضافه کنید .

نصب افزونه External Media Upload

مثل روالی که قبلا انجام می دادیم ابتدا افزونه External Media Upload را دریافت و نصب کنید . پس از فعال سازی این افزونه وردپرسگزینه جدیدی به نام External Media Upload در منو رسانه خواهید دید . بر روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه تنظیمات افزونه شوید . خواهید دید سه زبانه وجود دارد در ادامه توضیح کوتاهی در مورد این زبانه ها خدمتتان عرض خواهیم کرد امیدوارم استفاده بهینه را ببرید.

آموزش ذخیره خودکار تصاویر در وردپرس توسط افزونه External Media Upload

Bulk Upload

در این زبانه می توانید فایل ها و لینک های تصاویر مورد نظرتان را در بخش  ADD DIRECT LINKS  اضافه نمایید و روی دکمه save کلیک نمایید . چندین لینک میتوان پشت سر هم اضافه نماید

در این کادر می توانید لینک تصاویر، فایل و… که در سایتی مشاهده کرده اید و می خواهید در وبسایت خود آپلود کنید را وارد نمایید. این لینک ها را به ترتیب زیر هم قرار دهید و در نهایت با کلیک بر روی دکمه ی save، این فایل ها در وبسایت شما آپلود می شود.

در صورتی که آپلود با موفقیت انجام شود، در پایین صفحه فایل ها به شما نشان داده می شود و می توانید این فایل ها را ویرایش کنید.
توجه : اگر به بخش کتابخانه چند رسانه ای بروید، می توانید این تصاویر را در آنجا مشاهده کنید.

Featured Image

در این تب شما می توانید به صورت مستقیم تصویری را که می خواهید از طریق remote upload وردپرس جایگزین تصویر نوشته، محصولات و… سایت نمایید.

Add External Image Link : لینک تصویری که می خواهید به عنوان تصویر شاخص در مطلب یا محصول مورد نظر جایگزین شود را وارد کنید.
Select Post : مطلب مورد نظر برای قرار دادن تصویر شاخص را از این بخش انتخاب کنید.

سپس بر روی دکمه ی save کلیک کنید . اگر تغییرات با موفقیت انجام شود، همانند تصویر فوق برای شما پیام موفقیت آمیز بودن، نمایش داده می شود.

Options

در این زبانه میتوانید مدت زمان محدودی برای آپلود فایل ها و تصاویر مشخص کرد . در حالت عادی مدت زمان درخواست برای دانلود فایل به طور پیش فرض 300 ثانیه است .

حالا اگر وارد قسمت رسانه >کتابخانه شوید تصاویر مرتب نمایش داده خواهد شد

در این آموزش وردپرس شما یاد گرفتید که تصاویر وبسایت را به صورت remote upload وردپرس بارگذاری کنید . امیدوارم که این روشبارگذاری تصاویر برای شما مورد استفاده قرار گیرد.درباره نویسنده

فرشته ظریف

فرشته ظریف هستم متولد 1377 به از فیلم های تخیلی خوشم میاد و دلم می خواد در زمان پیشرفت بشر باز هم باشم همیشه می تونید به من ایمیل بزنید

فرشته ظریف 183 نوشته در فایل پیک دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.